In de afgelopen jaren hebben wij al vele mooie bijeenkomsten voor onze leden mogen organiseren. Zo waren wij welkom bij toonaangevende bedrijven als ABN AMRO, DVAN, First Dutch, Houthoff, IMAP, Loyens & Loeff, Nauta Dutilh, Ploum, Rabobank en meer. Ook hebben toonaangevende sprekers ons geïnspireerd met hun verhalen, zoals Ben Vree, Cees de Bruin, Leendert Bikker, Bastiaan van der Knaap, Menno Middeldorp en Robert de Boeck.

Onze bijeenkomsten organiseren wij bij voorkeur bij onze leden in 'huis'. Als gastheer stelt u een ruimte ter beschikking en verzorgt u de catering. Met elkaar gaan we op zoek naar een goede spreker en de stichting verzorgt de verdere organisatie van het evenement. Wilt u ook als gastheer optreden, neem dan contact op ons op.

20 februari 2025 - Curling event

Donderdag 20 februari organiseerde M&A aan de Maas het inmiddels befaamde curling event bij Schaatsbaan Rotterdam.

Deze jaarlijkse traditie werd al weer voor de 7e maal georganiseerd. Net als de andere jaren was ook nu de opkomst groot. 

Na een welkomstwoord door bestuurslid Jeroen Lieth kreeg iedereen de gelegenheid om warm te draaien. Vervolgens streden de verschillende teams om de eer en uiteraard de felbegeerde Curling Cup.

Naast het sportieve deel was er volop gelegenheid om te netwerken. We kijken weer terug op een sportief en vooral ook gezellig event.