In de afgelopen jaren hebben wij al vele mooie bijeenkomsten voor onze leden mogen organiseren. Zo waren wij welkom bij toonaangevende bedrijven als ABN AMRO, DVAN, First Dutch, Houthoff, IMAP, Loyens & Loeff, Nauta Dutilh, Ploum, Rabobank en meer. Ook hebben toonaangevende sprekers ons geïnspireerd met hun verhalen, zoals Ben Vree, Cees de Bruin, Leendert Bikker, Bastiaan van der Knaap, Menno Middeldorp en Robert de Boeck.

Onze bijeenkomsten organiseren wij bij voorkeur bij onze leden in 'huis'. Als gastheer stelt u een ruimte ter beschikking en verzorgt u de catering. Met elkaar gaan we op zoek naar een goede spreker en de stichting verzorgt de verdere organisatie van het evenement. Wilt u ook als gastheer optreden, neem dan contact op ons op.

3 juli 2025 - Netwerkborrel i.s.m. Slidebuilder

Donderdag 3 juli werd een groep Jong M&A'ers geïnspireerd door Daniel Stals van Slidebuilder.

Er werd stilgestaan bij een simpele vraag: Hoe maak je in de helft van je tijd een professioneel IM?

Er kwamen super leuke reacties vanuit het publiek. Er was herkenning en men kreeg tips die de deelnemers gelijk wilden toepassen.

De gin-tonic in het zonnetje bij Gym & Gin maakte het evenement helemaal af.